+48 604 194-737 Gabriela Nawalaniec +48 604 448-784 Łukasz Nawalaniec

Akademia Tańca i Baletu

ZAJĘCIA BALETOWE

Frajdowa AKADEMIA TAŃCA I BALETU to nauka tańca klasycznego, rytmiki, różnych technik tańca i choreografii tanecznych, to elementy gimnastyki artystycznej, to spektakle taneczne, w których dzieci grają, tańczą i same je tworzą… Akademia to Balet – adresowany do młodszych dziewczynek, stanowi bardzo dobrą bazę i Taniec- adresowany do starszych dzieci, gdzie mogą kontynuować przygodę z Tańcem poszerzając horyzonty o inne niż klasyczne techniki tańca.

Głównym celem utworzenia Frajdowej Akademii Baletu jest upowszechnianie i propagowanie sztuki baletowej dzieci i młodzieży, szczególnie poprzez aktywne w niej uczestniczenie. Autorski program nauczania oparty jest na 6 klasach Baletowych, do których egzaminu dziewczynki przystępują 2 razy w roku- jest odzwierciedleniem umiejętności baletowych nabytych podczas zajęć i poziomu baletowego, na którym znajdują się dziewczynki.

Egzaminy zakańczane są wręczeniem certyfikatu i statuetki ze zdobytą klasą baletową.

Zajęcia adresowane są do dziewczynek już od 3-go roku życia

Celem zajęć jest:

– wyrobienie u dzieci nawyku utrzymania prawidłowej postawy ciała
– rozwinięcie poprawnej koordynacji ruchowej, muzykalności, pamięci ruchowej
– kształtowanie gibkości

W programie zajęć:

– podstawy Tańca klasycznego, ludowego, charakterystycznego, współczesnego, historycznego,
– zajęcia rytmiczno-taneczne, gimnastyka rozciągająco-uzupełniająca (technika “barre au sol”)
– zasady prawidłowego oddychania w Tańcu

18
16
15
14
11
10
Previous Next

ZAJĘCIA TANECZNE

Misją Akademii Tańca jest rozwijanie zainteresowań i pasji tanecznych pod opieką starannie dobranych pedagogów i instruktorów różnych technik Tańca . Stała współpraca ze znakomitą kadrą instruktorów realizująca z pasją misję szkoły gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz wyjątkową atmosferę i indywidualne podejście do uczniów. Pragnąc by uczniowie rozwijali i podnosili swój poziom artystyczny w okresie wakacji Frajdowa Akademia Tańca organizuje Warsztaty Taneczne zapraszając do współpracy tancerzy- finalistów programu You Can Dance.

Zajęcia adresowane są do dzieci od 8-go roku życia

W programie zajęć:
– Clip Dance
– Funky
– Hip-Hop
– Jazz, Modern Jazz/współczesny
– Podstawy Show-Dance
– Undergrande
– Dip-Dance
– Klasyka
– elementy jogi

ZUMBA

to najbardziej innowacyjne połączenie tańca i aerobiku.
To proste kroki taneczne, prosta kombinacja ruchów i motywująca muzyka porywająca do dobrej zabawy. Zumba to rytmy latynoskie, flamenco, cha-cha, rumba, salsa, taniec brzucha i wiele innych. Zajęcia Zumby to krótkie układy choreograficzne dostosowane do każdego wieku, to zabawa tańcem a przy tym świetny trening kondycyjny, unikalna formuła tych zajęć sprawia, że uczestnicy bawią się od pierwszych zajęć.

Zajęcia prowadzą:
Instruktorzy Fitness pod Tatrami

Terminarz zajęć z Zumby:
ZAKOPANE
Czwartek, Hotel Belvedere
Godz. 16.30-17.30

Back to top