+48 604 194-737 Gabriela Nawalaniec +48 604 448-784 Łukasz Nawalaniec

Akademia Tańca i Baletu

Zajęcia dla maluszków

Szkółka Frajda organizuje zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci już od 3-go roku życia. Zajęcia te prowadzone są w krótszym wymiarze czasu, mają charakter nie tylko sportowy ale przede wszystkim zabawowy.
Okazuje się, że dzieci od najmłodszych lat są w stanie opanowywać podstawy akrobatyki, czy w pełni uczestniczyć w zajęciach ogólnorozwojowych, które wspaniale przygotowują ich do sezonu narciarskiego. W przypadku tak małych dzieci pewne rzeczy przećwiczone „na sucho” dają bardzo dobry efekt podczas jazdy na nartach, gdzie na stoku nie trzeba już tracić czasu na pewne rzeczy, na których można się skupić na Sali gimnastycznej ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE.

– Utworzenie dla maluszków Miasteczka rowerowego sprawiło, że opanowanie jazdy na 2 kółkach stało się dużo łatwiejsze ROWERY
– Zajęcia na basenie od 5-go miesiąca życia w towarzystwie ukochanej mamy lub taty pomaga opanować podstawy adaptacji do wody oraz pływania – KLUB BOBASA
– w wieku 3-4 lat można skupić się już na konkretnej nauce techniki pływania – DZIECIĘCA SEKCJA PŁYWANIA
– Treningi narciarskie dla najmłodszych – DZIECIĘCA SEKCJA NARCIARSKA
– Warsztaty baletowe dla najmłodszych – BALET
– Zajęcia dla maluszków pozwalają nam kształtować sportowy rozwój dzieci-poprawiając ich wydolność, ogólną sprawność, zwinność i koordynację ruchową już od najmłodszych lat.

Zajęcia te pomagają także ukierunkowywać dzieci do sekcji sportowych – pływackich czy narciarskich

Back to top